O mnie

kwietnia 11, 2017 annnathalie 0 Comments

Witaj na moim kawałku internetu. Jestem Anna Natalia, choć na co dzień używam tylko drugiego imienia, poruszam się na czterech kółkach  i mam niespełna dwadzieścia lat. To takie małe ciekawostki na sam początek.
Lubię działać w social mediach . To miejsce powstało  spontanicznie kilka dni przed moimi dziewiętnastymi urodzinami czyli 2 listopada w 2016 roku. Nie jest  to mój pierwszy blog, jednak w ten włożyłam najwięcej pracy i jestem szczęśliwa. Jak wspomniałam wcześniej lubię działać w social mediach, więc możesz mnie znaleźć również na Facebooku - Annnathalie . Chodzież staram się być  na blogu częściej niż na fan page, ale ciągle nad tym pracuje. .Zawsze inforuję tam o nowych wpisach.
Codziennie staram się przekazywać ludziom pozytywną energię po przez uśmiech. Znajomi kojarzą mnie zawsze jako osobę ciepłą, uśmiechniętą. Pamiętaj każdy dzień morze być piękny!
Na blogu staram się publikować dobre przemyślane teksty , które dotyczą każdego z nas.- Ciebie, Mnie, Twoich znajomych. Czasami napiszę coś o modzie. Jak na razie nie planuję publikować materiałów typu fashion. Nie wykluczam jednak, że taka tematyka nigdy tutaj nie zagości - na wszystko potrzeba czasu. Tak samo jak posty z perspektywy pozytywnej dwudziestolatki na wózku. Je możesz znaleźć już na blogu jeśli jesteście ciekawi.

0 komentarze:

⁕ Dziękuję za każdy szczery komentarz - to on motywuje do dalszej pracy
⁕ Jeśli podobają Ci się moje wpisy to zostań na dłużej. Każdy nowy obserwator wywołuje uśmiech na mojej twarzy.